Про компанiю

English Nanny: трохи про нас

Компанія English Nanny — це 30 років досвіду в сфері кадрового підбору професійних нянь для навчання дітей англійській мові. З нами дитина опанує англійське мовлення, письмо й читання на найвищому рівні. Агентство English Nanny є лідером з працевлаштування висококваліфікованих фахівців з Англії в родини з різних країн: Китаю, Європи, ОАЕ, Казахстану, Росії, Близького Сходу.

Наразі наша компанія активно розвивається на території України. Щоденно завдяки нам українські родини знаходять для себе найкращу англомовну няню.

English Nanny — 10 офісів в 6 країнах світу, де надають послуги з підбору й наймання нянь, гувернанток з Англії через головний філіал в Лондоні. В картотеці агентства тисячі кандидатів, які відповідають високим вимогам українських сімей. Звернувшись до нас, ви отримаєте свіжі резюме англійських нянь, гувернанток і гувернерів з великим стажем.

Англомовні спеціалісти пройшли повноцінне навчання для України, знають основи підготовки дітей до школи, вміють надати медичну педіатричну допомогу, навчать манерам й етикету. Деякі фахівці — постійні кандидати в нашому агентстві. Їх розселяли в численні країни світу, де вони отримали позитивні характеристики.

Ми знаємо, що запити українських батьків дуже високі, тому пропонуємо нянь і гувернанток з Англії, які мають досвід роботи з немовлятами. Педагогічна освіта дозволяє підготувати до школи дитину з будь-яким рівнем англійської мови.

З нашими нянями й гувернантками дитина навчиться швидко й без акценту говорити англійською так само, як українською. Така освіта допоможе вступити в міжнародну школу, після досягнення повноліття — в престижний зарубіжний виш, розкриє можливості в житті та бізнесі. English Nanny підбере фахівця під вік дитини, потрібний графік та вимоги до знань.

Зараз ви читаєте українську версію сайту міжнародного агентства English Nanny. Докладніше на сайті englishnanny.org.