Послуги

Агентство English Nanny: послуги

Підбираємо в українські родини англійських нянь, гувернанток і гувернерів. Спеціалісти з США, Англії та Франції, навчені 18 дисциплінам з підготовки й розвитку дітей, не мають записів в кримінальних базах CBR, готові до будь-якого графіку роботи. Щоденно займаючись з дитиною, з вихідними та без, цілодобово чи певну кількість годин, вони створять в українській родині англійську атмосферу й навчать її ідеальному англійському письму та вимові.

Перегляньте відео, як англійська гувернантка з музичною освітою навчає дитину говорити англійською. 

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=UEfFRRjdLaU

Няня з Англії для дитини з України

Няня з Великобританії або США доглядає дитину з півроку до п'яти років. Саме тоді у мозок закладається основний розвиток, пізнається довколишній світ, легко запам'ятовується англійська мова. Англійська гувернантка має вищу освіту з роботи з маленькими дітьми, позитивні характеристики від заможних сімей з попередніх місць роботи та досвід надання першої допомоги дитині в екстрених ситуаціях. Записи про няню або гувернантку відсутні в кримінальній базі CRB. Англійські гувернантки й гувернери навчать дітей гарним манерам, дисципліні, сімейним звичаям та принципам. Няні супроводжуватимуть вашу дитину під час подорожей за кордон, ніколи не виконуватимуть дій без попереднього з вами узгодження. Вони побудують правильне ставлення дитини до сім'ї, підтримуючи авторитет батьків.

Гувернантка й гувернер з Англії для української дитини

Гувернантка з Англії працює з дітьми з чотирьох-п'яти років. В цьому віці дитина стає самостійною, їй вже не потрібна няня, але необхідно підготуватися до переїзду з України в англомовну країну. Кваліфіковані гувернантки з Англії спеціалізуються на двох вікових категоріях. Перші займаються з дошкільнятами, готуючи їх до англомовного середовища. Другі – з підлітками, допомагаючи ним подолати складні вступні іспити до університету.

Для українських хлопчиків можна підібрати спеціалізованого гувернера з Великобританії. Вихователь-чоловік стане для маленького хлопчика прикладом справжнього чоловіка в родині, навчить спортивним іграм, мужності, самостійності в побуті й прийнятті рішень, доведе рівень англійської мови української дитини до досконалості.

Допомога у вивченні інших мов

English Nanny – агентство, що працює по всьому світу і має 10 офісів у шести країнах. Підбираючи нянь і гувернанток для України з популярних країн, ми допоможемо українським дітям вивчити не лише англійську мову, але й французьку або італійську.

Оперативно відповімо на запитання про наймання нянь і гувернанток в Україні

Ви читаєте українську версію сайту міжнародного агентства English Nanny. Якщо хочете дізнатись докладніше, переходьте за посиланням englishnanny.org на сайт або зателефонуйте за номером в Україні +380 (44) 000-00-00. Фахівці обговорять з вами ситуацію, дадуть відповіді на запитання, розкажуть про тонкощі наймання нянь і гувернанток.